Carlsberg пропонує для випускників вищих навчальних закладів дворічну програму стажування в Carlsberg Group за такими напрямками: продажі, маркетинг, управління персоналом, виробництво, логістика, яка розпочнеться з 1 вересня 2023 року.

Це – чудова нагода для початку цікавої кар’єри.

За цією програмою ви матимете змогу спробувати свої сили у різних відділах, функціональних напрямах та виробничих процесах. А прагнення розвитку та зусилля допоможуть вам побудувати свою кар’єру в найкращій пивній компанії у світі.

ЩО ПРОПОНУЮТЬ

Програма передбачає отримання локального та міжнародного досвіду. Спершу ви починаєте свій шлях в департаменті обраного напрямку, потім отримуєте локальний досвід в інших різних департаментах, а наприкінці стажування вас чекає досвід в міжнародних проєктах під керівництвом колег з інших країн Carlsberg Group.

Окрім досвіду ви матимете круту можливість познайомитись з колегами різних департаментів, сфер діяльності, рівнів підпорядкування та різних країн.

Ця стажерська програма спрямована на розвиток професіоналів, які зможуть працювати у глобальному середовищі і в перспективі долучаться до складу Carlsberg Group.

Вам буде призначено ментора, який виступатиме вашим наставником і коучем, та впродовж дворічної подорожі надихатиме вас своїм прикладом.

ВИМОГИ ДО МАЙБУТНЬОГО СТАЖЕРА

  • Рівень освіти бакалавр та вище
  • Вільне володіння англійською мовою: як усною, так і письмовою
  • Прагнення розвиватись в одному із напрямків: маркетинг, продажі, виробництво, логістика, управління персоналом
  • Цілеспрямованість та активність, бажання приймати виклики
  • Здатність до ініціативи, коли «ми» переважає над «я»
  • Командний гравець, який зможе підтримувати спільні інтереси і цілі, дотримуючись при цьому високих професійних стандартів

CARLSBERG ГАРАНТУЄ

  • офіційне працевлаштування в організації з міжнародними стандартами;
  • можливість професійного росту (корпоративне навчання, тренінги, семінари);
  • піклування про Ваше здоров’я (медичне страхування, страхування від нещасних випадків, вакцинація за бажанням);
  • корпоративні розвозки з Броварів, Троєщини, ст.м. Лісова, Дарниця, Дніпро, Видубичі, Либідська, Академмістечко.

Відбір може проходити в декілька етапів: аналіз вмінь та навичок; онлайн тестування (когнітивні та особистісні); співбесіда; центр оцінки: комплексне оцінювання із обговоренням бізнес-кейсу англійською мовою.

Вас зацікавила така можливість?

Чекаємо на ваше резюме!

Надсилайте резюме на пошту: anastasiia.starushko@carlsberg.ua