Project Description

Вакансія опублікована: 04.08.2022 р.

Назва вакансії: Email-marketing manager

E-mail: mariia.spodina@gen.tech

Web-cайт: https://sendios.io/

Сфера діяльності компанії: Маркетинг, реклама, PR, страхування

Вид зайнятості: Повна зайнятість

Назва компанії / організації: Sendios / Genesis

Опис вакансії (вимоги, умови, режим роботи):
Genesis — це компанія, яка разом із визначними підприємцями зі Східної Європи будує глобальні високотехнологічні бізнеси.

В Genesis народилися та стали самостійними бізнесами успішні компанії: наприклад, Jiji, BetterMe, Headway. В екосистемі також розвиваються проєкти OBRIO, Boosters, AMO, Universe.

Sendios є однією з успішних дочірніх компаній екосистеми Genesis. Ми обслуговуємо всю продукцію холдингу, а також зовнішніх клієнтів.

Sendios працює з малими та великими компаніями та допомагає їм досягти бізнес-цілей за допомогою електронного маркетингу. Наша платформа та досвід дозволяють нам зміцнювати команду клієнта, оскільки ми самі піклуємося про весь процес. Ми постійно вдосконалюємо наші послуги, щоб зробити значний внесок у зростання показників продуктів наших клієнтів і створювати інформаційні email-розсилки, від яких користувачі не можуть відвести очей.

Email-marketing manager в нашій команді встановлює високі стандарти щодо типів електронних листів, які ми доставляємо користувачам у всьому світі. У вас буде можливість працювати з широким спектром продуктів — медіа-портали, знайомства, навчальні програми для дітей, програми для вивчення мови, програми для саморозвитку та здоров’я тощо. А також ви візьмете безпосередню участь у розробці нашої платформи.

У нас великі амбіції та плани на майбутнє, тому ми шукаємо Email-marketing manager, який приєднається до нашої маркетингової команди.

Чим ти будеш займатися:
– створювати та впроваджувати стратегії електронного маркетингу для клієнтів;
– займатися підготовкою змістового плану;
– генерувати ідеї для нових тестів;
– оцінювати спліт-тести;
– створювати звіти та описувати рекомендації для клієнтів;
– відстежувати ефективність email-кампаній, контролювати та оптимізовувати їх ефективність;
– керувати пріоритетами, термінами та результатами завдань маркетингової команди (дизайнери, контент-менеджери, HTML-кодери);
– залучати та надавати цінність нашим клієнтам;
– відстежувати інформацію про стратегії конкурентів, аналізувати їх.

Hard skills:
– 1+ рік досвіду (менеджер з маркетингу / email-маркетолог / фахівець з утримання);
– знання вимог CAN-SPAM;
– англійська — Advanced;
– досвід проведення та оцінювання спліт-тестів;
– знання того, що і як впливає на основні метрики електронного маркетингу (OR, CTR, CTOR);
– просунуте знання типів електронної пошти та інтеграції;
– бажання та вміння використовувати дані для прийняття рішень;
– просунуті знання HTML/CSS;
– розуміння принципів написання контенту та створення дизайну.

Буде плюсом:
– досвід роботи із засобами візуалізації даних (GA);
– інші іноземні мови.

Soft skills:
– увага до деталей;
– здатність працювати в умовах, що швидко змінюються, і дотримуватись стислих дедлайнів;
– хороші комунікативні навички;
– вміння працювати із запереченнями;
– бажання навчатись та розвиватися.

Що ми пропонуємо:
– комфортні умови: затишний офіс (5 хв пішки до метро Тараса Шевченка) з терасою, лаунж зонами, кухнею, кав’ярнею. Спеціальна система вентиляції, кондиціонування, очищення та зволоження повітря. Транспорт для доїзду до офісу або обладнання домашнього офісу під час карантину;
– турбота про здоров’я: сніданки, вечері, необмежена кількість фруктів, соків, перекусів. Корпоративний лікар і страхування.
Відшкодування витрат на тестування та лікування COVID-19 для працівників та їхніх родин. Безкоштовні тренування з бігу, футболу, баскетболу, волейболу, йоги. Знижки в прилеглих спортзалах і оплата участі в спортивних змаганнях;
– навчання та розвиток: ви можете брати участь у внутрішніх заходах компанії, таких як Школа бізнесу та менеджменту, приєднуватися до спільноти холдингу та обмінюватися досвідом з іншими фахівцями компанії. Крім того, ми оплачуємо зовнішні курси та конференції, щоб допомогти вам швидше розвиватися;
– тімбілдінг та відпочинок: двічі на рік (влітку та взимку) ми проводимо тімбілдінги в чудових місцях в Україні та за кордоном. Наша команда любить підкорювати гірські вершини, займатися серфінгом, пірнати з аквалангом і просто відпочивати в СПА, грати в настільні ігри або PlayStation. Ми також проводимо презентації та щоквартальні стратегічні сесії для покращення внутрішньої комунікації між командами.

Дізнатися більше та податися на вакансію: https://bit.ly/3BBKCDA