Стажування в компанії Melexis (більше інформації про компанію на офіційному сайті: melexis.com) – це прекрасна можливість отримати унікальний інженерний досвід в команді професіоналів, які розробляють мікросхеми світового рівня!

На стажуванні учасники будуть створювати аналогові мікросхеми в Cadence Virtuoso, вдосконалять навички в мікроелектронній схемотехнці, будуть працювати з найсучаснішим вимірювальним обладнанням, користуватися LabVIEW/Python для автоматизації вимірювань, розробляти друковані плати в Altium Designer, програмувати на С/ASM.

Melexis пропонує гнучкий графік відвідування офісу або заняття у спільній  науково-освітній лабораторі КПІ-Мелексіс  (двічі на тиждень починаючи з вересня  протягом року з застосуванням  сучасної професійної  системи проектування Cadence), індивідуальну стипендію і можливість працевлаштування після завершення стажування. Студенти матимуть можливість застосувати на практиці теоретичні знання з курсів «Аналогова електроніка», «Твердотільна електроніка», «Цифрова електроніка» та інші.

Можливі наступні напрямки стажування:

1) Associate Analog Design Engineer:

https://www.melexis.com/en/careers/3296/associate-analog-design-engineer

2) Associate Test Solution Development Engineer:
https://www.melexis.com/zh/careers/3350/associate-test-solution-development-engineer

Етапи:

1)заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/UmLCKpxppseprSNZ7

2) технічний тест, інтерв’ю та відбір (серпень 2023)

3) стажування тривалістю 10 місяців (починаючи з вересня 2023)

4) Заняття у спільній  науково-освітній лабораторі КПІ-Мелексіс  (двічі на тиждень починаючи з вересня  протягом року з застосуванням  сучасної професійної  системи проектування Cadence)

У разі питань звертатись до Приходько Ольги – HR manager:

 +38050 457 03 25, opr@melexis.com