Опис вакансії

Назва вакансії: Стажер JUMP INTO LIFE 🙂

E-mail: nomail@lifecell.com.ua

Web-cайт: lifecell.ua

Сфера діяльності компанії: Телекомунікації та зв’язок

Вид зайнятості: Студентам

Назва компанії / організації: lifecell

Номер телефону: 0800 205 433

Опис вакансії (вимоги, умови, режим роботи):
JUMP into life:) – це соціально-освітня програма, яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів. Участь в програмі безкоштовна, гнучкий графік розробляється індивідуально з персональним ментором, щоб студент міг продовжувати навчання.

Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в культуру роботи міжнародної компанії.

Ми допомагаємо молодим талановитим студентам отримати практичні навички для успішного старту кар’єри. За 12 років існування програми в ній взяли участь приблизно 400 джамперів та кожен третій студент отримав пропозицію працевлаштування.

Програма включає:

4 місяці практичних завдань;
8 годин на тиждень;
підтримка індивідуального ментора;
відпрацювання навичок та практичних знань.
Наші локації: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Вінниця та Миколаїв.

Етапи реалізації:

07 вересня 2020 – 31 грудня 2020 – відбір учасників програми, який включає отримання заявок на участь, телефонні співбесіди, speed-datings з менторами та фінальну бізнес гру;

29 січня 2021 – відкриття програми;

01 лютого 2021 – кінець травня 2021 – проходження практичних завдань під керівництвом ментора за погодженим графіком; проходження теоретичних тренінгів;

кінець травня 2021 – захист фінальних робіт.

lifecell запрошує приєднатися до JUMP into life:) 2021!